Białe krostki w obrębie sromu a kiła

Witam,od dlugiego czasu pojawiaja sie male wrzody z bialym czubkiem powyzej lechtaczki,wczesniej tez na wargach sromowych i w okolicy wejscia do pochwy,czasami swedzi czasem boli.towarzysza temu zolte uplawy i brzydki zapach.Na palcu u reki wyskoczyla mi mala brodawka.Ostatnio na stopie male skupisko swedzacych czerwonych krostek.Kiedys wyskakiwaly mi tez bolace biale krostki na jezyku,po bokach twarzy ponizej i na wysokosci skroni,wczesniej tez z tulu glowy.mam intensywne okresy. czy to kila?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę zgłosić się do ginekologa, który po osobistym badaniu wskaże dalsze postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne. Pozdrawiam