Białe krosty i brązowa żyła na penisie

Witam, mam taki problem że na moim penisie mam białe krostki i brązową żyłe, to czasem strasznie swędzi i nie daje spokoju, dbam o higiene, próbowałem smarować kremami i różnymi rzeczami ale bez zmian, mam 19 lat i od 6-7 lat mam te krostki dokładnie nie wiem ile, tutaj zrobiłem jedno zdjęcie z tymi krostkami i żyłą: http://www44.zippyshare.com/v/12880884/file.html jeśli to nie zadziała to prosze tutaj : http://imgur.com/oyCOXis Dziękuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiany widoczne na zdjęciu to najprawdopodobniej plamki Fordyce'a. Stanowią jedynie defekt kosmetyczny i nie wymagają leczenia. Poza tym na podstawie zdjęcia nie występują inne nieprawidłowości. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty urologa.

Witam, wykwity te związane są z zaburzeniami czynności gruczołów łojowych skóry, które są skupione w okolicach genitalnych. Powstają wskutek zamknięcia ujścia przewodu wyprowadzającego gruczołu, co powoduje gromadzenie się w nim mas łojowych i ich przeświecanie przez skórę. Nie są zakaźne i występują naturalnie. Są jedynie kwestią kosmetyczną. Są obecne już od chwili narodzin, ale ich liczba zwiększa się znacznie w okresie dojrzewania. Większość lekarzy uważa te zmiany za normalne zjawisko fizjologiczne i odradza leczenie. Co do żyły... pewnie to żyła grzbietowa prącia - naturalna wielkość, barwa i przebieg.. Moja rada - przestać wpatrywać się uparcie w swoje genitalia - tyle jest piękniejszych rzeczy do podziwiania wokół nas....Pozdrawiam RH

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
te białe kropki to gruczoły łojowe-taka twoja uroda, to brązowe to nie żyła tylko fałd skórny, tak jest u każdego
pozdrawiam