Białe krosty na penisie - co to jest?

Witam, od paru tygodni mam dziwne, białe krosty na żołędziu. Po umyciu znikają, ale po jakimś czasie znowu się pojawiają. Nic mnie nie swędzi ani nie piecze - regularnie dbam o higienę osobistą. Używałem chwilę maści szałwiowej, ale nic się nie zmieniało. Nie wiem co mam robić? Powoli zaczynam się denerwować i zastanawiać, co to jest? Tak jak ja to widzę, to wygląda jak pryszcze. Zdjęcia specjalnie zamieściłem na portalu - hasło do nich : cukoriko i link do zdjęć http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3a8a497322e239c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6098a1065bb92140.html Z góry dziękuje za odpowiedź.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety załączone przez Pana zdjęcia są niedostępne. Podany opis nie jest dla mnie jasny - ma Pan skórne zmiany, które po myciu całkowicie znikają, a nastepnie pojawiają sie ponownie? Czy wystepuja jakieś objawy dodatkowe - ból, świąd, pieczenie, nieprawidłowa wydzielina z cewki?
Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa, bowiem aby postawic rozpoznanie i włączyć leczenie konieczne jest badanie lekarskie.
Pozdrawiam.