Białe krosty na wargach sromowych

Witam serdecznie. Mam problem z wargami sromowymi. Od ich wewnetrznej strony tworza sie biale krosty. Mam je juz 3 lata ok. Dodatkowo czasem robią się bardzo bolesne ropne bable. Leczylam się na grzybicę i opryszczke. Dodam że jestem dziewica. Nic nie pomoglo.. proszę o pomoc.

Występowanie zmian na skórze i błonach śluzowych wymaga wizyty u lekarza- proszę zgłosić się do ginekologa a w razie problemów diagnostycznych również do dermatologa.