Białe krosty na żołędzi penisa, które zamieniły się w bliznowate, czerwone plamki

witam mam problem jakieś 2 miesiące temu pojawiły się na moim żołędziu białe krosty które z czasem zamieniły się w małe syfki byłem z tym u lekarza pierwszego kontaktu dodam że mieszkam w Angli lekarz przepisał mi clotrimazol stosuje ten krem od 3 tygodni syfki zamieniły się teraz w małe bliznowate czerwone plamki nie swędzi mnie to ani nie swędziało do tego skóra na jądrach również jest zaczerwieniona co robić proszę o radę

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się ponownie do dermatologa. Prawdopodobnie konieczna jest zmiana dotychczasowego leczenia.