Białe paznokcie u stóp

Witam. Moje paznokcie u rąk nie są różowe a białe. Dodatkowo pojawiły sie na nich jakby to nazwać przebarwienia koloru białego . Byłem z tym u dermatologa. Pani Doktor stwierdziła że raz to jest raz tego nie ma po prostu taka ich uroda. Najbardziej przeszkadza mi to pod względem estetycznym. Czy da się to jakoś wyleczyć? Bardzo proszę o pomoc. Podaję link do zdjęć tych właśnie paznokci : http://www.fotosik.pl/u/adi1192/album/1757104 Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz po obejrzeniu zmian i zbadaniu będzie mógł postawić diagnozę i zastosować odpowiednie leczenie.