Białe paznokcie u stóp i ból paznokci

Mam białe paznokci u stop zaczęło sie Od dużych i przechodzi na kolejne to wyglada jak biały osad czasami bolą mnie te duże paznokcie co to moze byc?

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem niedoboru witamin, urazu bądź infekcji grzybiczej. Sugeruję wizytę u dermatologa który wdroży odpowiednie leczenie.