Białe plamki na przednich zębach

Mam białe plamki na przednich zębach, dentystka powiedziała, że popwstały ze wzglęu na tworzącą się próchnicę(?). Podejrzewam, ze te plamki to fluor. Czy jest jakiś spoób by się ich pozbyć lub żeby chociaż sprawić, by były mniej widoczne? Próbowałam wybielania lampą LED, ale niewiele pomogła. Miałam delikatnie żółte zęby i ciągle mam delikatnie żółte zęby z tymi białymi plamkami.

Proszę spróbować zastosować GC Tooth Mousse. Jeśli fluoroza jest we wstepnym stadium zaawansowania może to pomóc. Prosze też przez jakiś czas nie używać pasty z fluorem i obserwować czy stan zębów będzie się poprawiał.

Pozdrawiam
lek. stom. Wojciech Fąferko
www.dentim.pl