Białe plamki na twarzy, nogach i ramionach a możliwość bielactwa

Witam, mam egzeme od roku ponieważ bylam fryzjerka i mi wyszlo. ostatnio duzo sie opalalam i mialma troche stresu.. ostatnio zauwazylam rozne biale plamki na twarzy, nogach, ramionach.. czy jest mozliwosc ze mam bielactwo? czy to moga byc plamki od slonca?

Oczywiście bardzo trudno odpowiedzieć na Pani pytanie precyzyjnie, nie oglądając skóry.
Najprawdopodobniej jednak w wyniku opalania pigment skóry rozłożył się nierównomiernie. Proszę pamiętać, ze promieniowanie UV jest szkodliwe dla skóry. Trzeba przebywając na słońcu stosować kremy filtrem UVA i UVB.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka