Białe plamy na bieliźnie

mam na bieliznie biale suche plamy ktore sie krusza. nie wiem co sie dzieje

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do dermatologa. Po badaniu będzie można ustalić najbardziej odpowiednie postępowanie.

Magdalena StusiĹska

Może to być fizjologiczna wydzielina z pochwy, lub objaw zakażenia- jeżeli plamienie jest obfite, towarzyszy mu swędzenie lub brzydki zapach- należy udać się do ginekologa.