Białe plamy na ciele po opalaniu się

Witam. Mam 25 lat i zastanawiam się, czy białe plamy na moim ciele, które zauważyłem po opaleniu się, to grzybica? Proszę o pomoc. Generalnie nic mi nie dolega, nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Dołączam zdjęcie plam na plecach, mam jeszcze kilka na szyi i jedną obok pępka http://img338.imageshack.us/i/p7100067.jpg/ Pozdrawiam

Witam serdecznie.

Niestety załączone zdjęcie się nie otwiera.
Opisywane zmiany mogą być po prostu przebarwieniami powstałymi po kontakcie z promieniowaniem słonecznym, ale mogą być również efektem zakażenia grzybem. Niestety bez badania lekarskiego nie da się udzielić odpowiedzi.
Najlepiej udać się do dermatologa.

Pozdrawiam.