Białe plamy na członku, pieczenie cewki moczowej i parcie na mocz po przygodnym stosunku oralnym

Witam!Po przygodnym stosunku oralnym zauważyłem białe kropki na członku,które nie swędzą ani nie wydzielają zapachu.Miałem natomiast uczucie pieczenia cewki moczowej i okolicy prostaty a także ciągłego parcia na mocz(po24 h od kontaktu)Minęło 10 dni,dalej czuję dyskomfort związany z pieczeniem cewki,natomiast nie odczuwam żadnego swędzenia członka.Okolica cewki stała się wysuszona i zaczyna się marszczyć.Wstydzę się iść do lekarza.Proszę o radę http://imageshack.us/photo/my-images/812/blch.jpg

Szanowny Panie, czy mam Pana uspokoić czy leczyć czy też...???
konsekwencje tzw. przygodnego stosunku mogą być zbyt poważne, aby opierać się na diagnostyce i ewentualnym leczeniu za pomocą Internetu (chyba, że lubi Pan ryzyko). Będzie Pan tak miły i zamiast się wstydzić i "pracować" nad zdjęciami wybierze się Pan jak najszybciej do lekarza. Pozdrawiam RH