Białe plamy na nodze od kilku lat a bielactwo

na nodze mam biale plamy juz od ok 4lat podejzewam ze to bielactwo bylam u wielu lekarzy prywatnie i nie ale nic nie mowili . wiecie moze gdzie albo jakimi sposobami mozna to wyleczyc ? Czytalam kiedys o fototerapi czy jakos tak Plamy nie powiekszaja sie od jakiegos czasu a jak kiedys probowalam je opaljc to ztobily sie czerwone , jak posmaroje je samopalaczem to nie widac ich az tak bardzo ;) a nie chce przez cale zycie smarowac nogi samopalaczem... poprosze o pomoc :(

Piotr Pilarski

Proszę bez diagnozy się nie leczyć bo może Pani sobie zrobić krzywdę. Sugeruję udać się na wizytę do dermatologa i powiedzieć mu o swoich podejrzeniach.

Pozdrawiam.