Białe plamy na paznokciach u stóp

od ponad pol roku na moich duzych palcach u stop pojawily sie w naroznikach paznokcia biale plamy zastosowalam wiec jakis preparat z apteki w plynie ale te biale ponkty nie zeszly czy to moze byc grzybica paznokcia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany jak najbardziej mogą być konsekwencją grzybicy paznokci. Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości ocenić opisanych zmian, co wyklucza możliwość potwierdzenia diagnozy. Sugeruję zatem konsultację ze specjalistą ginekologiem.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany jak najbardziej mogą być konsekwencją grzybicy paznokci. Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości ocenić opisanych zmian, co wyklucza możliwość potwierdzenia diagnozy. Sugeruję zatem konsultację ze specjalistą dermatologiem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć etiologię grzybiczą. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.