Białe plamy na penisie

Witam!

Mam problem, który pojawił mi się kilka miesięcy temu na penisie pojawiły mi się białe plamy, do tego od czasu do czasu czuję nieprzyjemny "kłujący" świąd. Ponizej przesyłam link do zdjęć.

http://www.fotosik.pl/u/jaskol26

Proszę o diagnozę oraz sposób leczenia. Pozdrawiam!

Witam serdecznie!

Opisane zmiany mogą sugerować zmiany infekcyjne o pochodzeniu grzybiczym. Mogą również powstawać w wyniku podrażnienia skóry tej wrażliwej okolicy. Proszę zwrócić uwagę jakie preparaty do higieny intymnej Pan używa, często mydła nadmiernie wysuszają skórę i powodują zaburzenia pH, co może skutkować powstaniem zmian. Powstać mogą one również w przy stosowaniu prezerwatyw, w wyniku kontaktu z lateksem może powstać uczulenie. Można spróbować zastosować krem przeciwgrzybiczy dostępny w aptekach bez recepty. Jeżeli zmiany nie ustąpią konieczna będzie wizyta u lekarza, najlepiej u dermatologa (nie jest konieczne skierowanie). Być może konieczne będzie również leczenie partnerki. Polecam jeszcze artykuł:

http://portal.abczdrowie.pl/grzybica-penisa

Pozdrawiam