Białe plamy na penisie

Witam! Zauważyłem coś niepokojącego na swoim penisie, a dokładniej na samej żołędzi. Mianowicie chodzi o to, że czubek żołędzi zrobił mi się tak jakby blady i suchy. Zauważyłem, że to odbarwienie zaczyna się w miejscu, w którym kończy się skóra, kiedy jest w stanie spoczynku. Podczas erekcji widać wyraźnie, że część, która jest normalnie pod skórą, ma normalny kolor, a cześć, która jest normalnie odsłonięta, jest blada i sucha. Podkreślę, że żadnych dolegliwości innych nie mam - typu jakieś bóle, pieczenie czy swędzenie. Proszę o poradę, co to może być i z czego taka zmiana wynikła? Pozdrawiam

Trudno mi określić co to może być bez bezpośredniego badania. Takie zmiany skórne często związane są z jakąś alergią, np. na środek myjący lub proszek używany do prania bielizny. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skontaktować się z dermatologiem, który wyjaśni czym jest ta zmiana skórna i zaleci odpowiedni sposób postępowania.