Białe plamy na ramionach i plecach

Witam ! Od kad wróciłam z wakacji zaczęły mi się pojawiać białe blame na ramionach i plecach , są bardzo widoczne . Zaczęły się pojawiać dopiero jak wróciłam z wakacji , przed tym opalenizna była równa . Proszę mi doradzić jak można to zwalczyć ? Dzięki wielkie ,Agata.

Najbardziej prawdopodobnym rozpoznaniem jest łupież pstry. Proszę kupić w aptece VERSIC SET (zestaw szampon + emulsja) i zastosować zgodnie z instrukcją.