Białe plamy przy dziąsłach w jamie ustnej na błonie śluzowej

Witam Od ok. 2 tygodni mam w jamie ustnej na błonie śluzowej białe plamki przy dziąsłach. Jest to substancja kleista, gumowata trudna do usunięcia. Od momentu usunięcia pojawia się po 2-3 dniach na nowo. Podobna wydzielina pojawia się na wargach. Nie wiem czy to ważne ale mam refluks przełyku. Co to może być ?

Powinien Pan udać się do gabinetu stomatologicznego - najlepiej do periodontologa. Jest to lekarz dentysta specjalizujący się w leczeniu zmian na błonie śluzowej.