Białe plamy wokół ust

Witam. Smarowałam się wokół ust maścią przeciw grzybicy wokół ust i w tym czasie dostałam białe przebarwienie, dermatolog zapisała mi na to maść regenerującą ale nic nie pomogło. Inny lekarz powiedział,że to bielactwo a tylko na to spojrzał, a przecież chyba trzeba to zbadać. Nie wiem już gdzie mam szukać pomocy. Mam nadzieję, że jest to coś innego/

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez obejrzenia zmian oraz wykonania badań dodatkowych nie jest możliwe postawienie rozpoznania. Wskazana jest wizyta u specjalisty dermatologa.