Białe podbarwienie stolca u rocznego dziecka

Witam serdecznie.Moja roczna corka pare dni temu przebyla kilkudniowa biegunke poprzedzona wymiotami.Gdy te objawy ustapily pojawilo się biale podbarwienie stolca.Kal jest znacznie jaśniejszy wręcz bardzo jasny.o czym może to swiadczyc?bardzo proszę o odpowiedz gdyż mieszkam za granica i mam utrudniony kontakt z pediatra,ktory moglby wyjasnic moje wątpliwości.pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana zabarwienia kału może być spowodowana przebytą infekcją. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.