Białe podskórne grudki na wargach sromowych mniejszych

Witam, na moich wargach sromowych mniejszych pojawiły się ostatnio białe podskórne grudki. Powierzchnia warg sromowych nie jest już gładka jak kiedyś. Grudek jest pełno i nie wygląda to estetycznie. Nie bolą, nie pieką i nic się z nich nie wydziela. Najbardziej je widać, kiedy rozciągam wargi.

Proszę dla uspokojenia się udac do Poradni ginekologicznej dla dziewcząt. W przypadku wizyty w gabinecie ginekologicznym osoby niepełnoletniej konieczna będzie zgoda opiekuna prawnego.