Białe pryszcze na żołędzi penisa po stosunku

Witam mam problem . Mój chłopak po stosunku dostał białych pryszczyków na żołędziu,martwi mnie to ponieważ, nie wiem czy to ja mam problem czy mój chłopak . Mam nadzieje że, ktoś mi odpisze bo strasznie się boje :(
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się zmian skórnych po stosunku może być spowodowane podrażnieniem lub infekcją. W celu oceny zmian konieczna będzie wizyta u lekarza. Jeśli okaże się, iż zmiany są spowodowane chorobą zakaźną to najprawdopodobniej konieczne będzie wdrożenie leczenia obojga partnerów.