Białe przebarwienia na paznokciach u 25-latka

Witam mam 25 lat i niestety nie zamaskuje tych białych przebarwień malując paznokcie gdyż póki co nie zmieniłem jeszcze swej orientacji seksualnej i nie będę z tego powodu malować paznokci bo jestem facetem . Natomiast potrzebują porady żeby to wyeliminować zaobserwowałem iż zazwyczaj robią mi się na ok 3 / 4 paznokciach a teraz mam na każdym być może dlatego że byłem lekko przeziębiony.

Witam! Opisane zmiany mogą być wynikiem niedoboru witamin z grupy B, żelaza lub wapnia. Proszę zgłosić się do dermatologa który oceni paznokcie w bezpośrednim badaniu.