Białe przebarwienie na członku

Dzien dobry. Mam pytanie odnośnie swojego meskiego instrumentu. Od jakiegos czasu zrobiły mi sie na członku białe przebarwienia nie ma stanu robnych czy cos w tym stylu poprostu biłe placki. Od czego to mogło sie stac ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn moze być wiele, konieczna diagnostyka, proszę koniecznie udac sie do lekarza dermatologa.