Białe przebarwienie o nieregularnym kształcie w okolicach intymnych

Mam dość ciemną pigmentację okolic intymnych, wręcz brązowawą. Niedawno zauważyłam, że miedzy odbytem a pochwą pojawiło się białe przebarwienie o nieregularnym kształcie, nie swędzi, nie boli nie piecze. Tylko w tym jednym miejscu skóra jest biała a dookoła brązowa. Czy takie zmiany pigmentacyjne w tych okolicach są normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest aby najlepszej lekarz dermatolog obejrzał zmiany. Być może konieczne będzie wykonanie biopsji.