Białe przebarwienie po oparzeniu twarzy rozpałką do grilla

Po oparzeniu twarzy rozpałką do grilla smarowałem to maścią Linomag, jednak kiedy zszedł mi strup z czoła zostało w tym miejscu oraz w okolicy białe przebarwienie. Czy to samo zniknie i wyrówna się z naturalnym kolorem mojej skóry czy mam zastosować na to jakiś preparat?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmianę powinien ocenić specjalista dermatolog lub lekarz medycyny estetycznej. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.

Może nie zniknąć, proszę udać się na konsultację do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, po konsultacji lekarz doradzi peeling medyczny lub laser.