Białe ropne pryszcze na penisie

Witam. Wygląd - około 1-2 mm, na pierwszy rzut oka mało widoczne, po dokładnym przyjrzeniu się, podobne są do pryszczy. Po naciśnięciu wydostaje się biała, serowata substancja (też podobna do pryszczy). Nie piecze ani nie swędzi. Przeszkadza mi to wizualnie i chciałbym na początek uzyskać poradę tutaj. Pozdrawiam.

ponad rok temu

Witam!

Informacje, które mi Pan podał, to, niestety, za mało, aby móc postawić rozpoznanie. Nie wiem nawet, gdzie dokładnie na penisie są u Pana te zmiany... Jeśli są one rozmieszczone równomiernie wzdłuż podstawy żołędzi, to mogą być to po prostu gruczoły (zgadzałaby się wielkość i brak dolegliwości).

Pozdrawiam!