Białe rozstępy na pośladach

Witam. Mój problem jest związany z rozstępami na pośladkach. Nie są one już fioletowe, ale białe. Wyglądają jak blizny po rozcięciach. Chciałabym się dowiedzieć czy w takiej sytuacji iść do dermatologa czy po prostu dać sobie spokój, bo i tak nie znikną. Na zabiegi laserowe i tym podobne niestety mnie nie stać.

Dzień dobry, niestety rozstępy już nie znikną - można natomiast zadbać o to aby były one mniej widoczne, płytsze. Najskuteczniejsze są tutaj zabiegi typu: mocne peelingi kwasowe, ziołowe, mechaniczne. Ceny takich zabiegów zaczynają się od 50 zł /100 zł za zabieg ( im większe miasto tym cena niestety wyższa). Po każdym, nawet jednym zabiegu będą widoczne efekty. Koniecznie trzeba jednak uważać po takich zbaiegach na słońce, najlepiej wykonywać je jesienią/ zimą/ bardzo wczesną wiosną. Polecam też specjalistyczne dermatologiczne kremy do kupienia w aptekach jak np: Synchroline Terproline Body- ważne jest systematyczne stosowanie.