Białe rozstępy u 18-latki

Witam, Mam dużo białych rozstępów i pojawiają się nowe czerwone jak temu zaradzić? Mam 18 lat i moja waga nie zmienia się, rozstępy pojawiają się cały czas na wewnętrznych częściach ud i na zewnętrznych, na piersiach, boczkach. Jaka moze być przyczyna I jak to zniwelowac?

Należy sprawdzić BMI, wzrost, waga, określić status hormonalny. Czy jest włączone jakieś leczenie? Choroby przewlekłe. Sporo pytań, które należy wyjaśnić u lekarza rodzinnego.

Dzień dobry,

Czy sprawdzała Pani może poziom hormonów? Przyczyn powstawania rozstępów może być naprawdę dużo- nie zawsze wiążą się one z przybraniem masy. W celu ich usunięcia warto zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej- w dzisiejszych czasach istnieje wiele zaawansowanych technologii w walce z tym problemem. Proszę pamiętać aby często w ciągu dnia nawilżać swoją skórę oraz pić dużą ilość wody mineralnej.

Pozdrawiam serdecznie.