Białe upławy a ciąża

ostatnią miesiączkę mialam 20.12.2013, współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia 12 stycznia, bolal mnie juz parę razy brzuch jak na okres lecz zamiast niego pojawiają się tylko białe upławy, czy to możliwe że jestem w ciąży? moje cykle są nieregularne

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazane jest wykonanie testu ciążowego. Same białe upławy mogą nie mieć żadnego związku z ew. ciążą.