Białe upławy, ból podbrzusza i brak okresu 3 miesiące po porodzie

Witam. 3 miesiące temu urodziłam córeczkę poród odbył się siłami natury dodam iż nie wystąpiły żadne komplikacje po porodzie. Regularnie karmię piersią. Od kilku dni pojawiły się białe upławy i występuje ból podbrzusza i czasem z prawej strony. Okres do dziś się jeszcze nie pojawił. I tu pojawia się pytanie czy to wszystko jest normalne? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Raczej nie jest to sytuacja normalna i wymaga kontaktu z ginekologiem. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania.