Białe upławy i ból podbrzusza

Witam, Ostatni okres miałam ponad 2 tygodnie temu. Od około tygodnia mam białe upławy, boli mnie podbrzusze i jajniki oraz chcę mi się w kółko siku. Mam 18 lat i jestem dziewicą. Co to może być?

Lek. Magdalena Pikul

Objawy mogą sugerować infekcję dróg rodnych lub zakażenie układu moczowego. Diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe dlatego proszę zgłosić się do lekarza.