Białe upławy o kwaśnym zapachu a stan zapalny

Witam ,mam 42lata od dłuższego czasu zaobserwowałam u siebie białe upławy o kwaśnym zapachu ,mam je zaraz po zakończeniu miesiączki i trwają ok 3 tyg. czy to jest normalne czy spowodowane jakimś stanem zapalnym? nie mam żadnych objawów świądu czy pieczenia .

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jak najbardziej może to być stan zapalny. Aby jednak upewnić się co do przyczyny Pani dolegliwości koniecznie proszę zgłosić się do Ginekologa. Pozdrawiam