Białe zgrubienie na dziąśle

Witam. Jakiś czas temu miałem na dziąśle takie miejsce jakby mi kawałek błony latał, mogłem się tym bawić językiem przez dwa dni (dokładnie tak samo jak np. na policzku od gorącego się czasem zrobi - podejrzewam, że w tym wypadku było podobnie), dziś mam w tym miejscu lekko białe zgrubienie z czerwonym małym ubytkiem w środku. Jakby jakaś blizna po pęcherzu. Nie boli mnie, nie jest twarde, tylko lekko grubsze od reszty dziąsła. Lekarz nie wie co to. Co to może być?

Witam. Nie można postawić diagnozy bez obejrzenia zmiany, Proponuję, by lekarz prowadzący skierował Pana do specjalisty zajmującego się chorobami błony śluzowej.