Białe zmiany skórne na penisie - co oznaczają?

Witam, mam 23 lata i pewien problem od około miesiąca. Na penisie pojawiły się białe zmiany skórne (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9e77abfa0dd92990.html ), nie swędzą i nie bolą. Stosowałem maść C***, ale z mizernym skutkiem. Zmiana się ani nie powiększą, ani nie zmniejsza. Co to może być i gdzie w pierwszej kolejności się zwrócić? Dermatolog? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!

Trudno mi jest stwierdzić, co może być przyczyną powstałej zmiany bez obejrzenia, a niestety zdjęcie zostało usunięte. Uważam, że powinien Pan zgłosić się do dermatologa, gdyż możemy mieć do czynienia z infekcją bakteryjną bądź wirusową. Lekarz dokładnie obejrzy zmianę i zastosuje odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam!