Białko serwatkowe a Izotek

Czy możecie mi pomóc? Leczę się na trądzik lekiem Izotek (jest to silny lek, pochodna witaminy A) i tu moje pytanie: czy mogę przy nim stosować białko serwatkowe? Czy wpływa ono jakoś na gospodarkę hormonalną? Izotek sam z siebie może podnieść cholesterol, muszę co miesiąc robić zestaw badań, więc zastanawiam się, czy to byłoby bezpieczne. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że najlepiej zapytać lekarza, jednak najpierw chciałabym poznać zdanie osoby ćwiczącej ;)

Rozumiem, że pytanie miało być skierowane do osób ćwiczących na siłowni, którzy biorą białko w celu zwiększenia masy mięśniowej :) Nie powinno więc pojawić się tutaj a gwarantuję również, że te akurat osoby będą miały najmniejszą wiedzę na ten temat.
Brak jest przeciwwskazań medycznych do spożywania białka w trakcie kuracji Izotekiem, jednak pytanie które mi się nasuwa, czy to jedyny suplement stosowany na siłowniach... który może nasilać objawy trądziku...