Białko w moczu a dieta

Witam , moje pytanie jest następujące. Wykryto u mnie białkomocz w luty 2014 roku miałam biopsje i stwierdzono NEFROPATIA IGA KLASA 1 okazało się że mam ropne migdały, usunęła je w październiku 2014 przed usunięciem migdałow miałam białko w całodobowej zbiórce moczu1,8g a teraz badałam mocz 30 stycznia i w całodobowej zbiórce moczu wyszło mi 4,8g białka jak to możliwe??? Zła dieta lub co innego ????

Lek. Tomasz Budlewski

Może to wynikać z nefropatii, konieczna wizyta u nefrologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.