Białko w moczu dobowym u 5-letniego dziecka

Witam Moja córka ma 5 lat odebrałem wynik badania Białko w moczu dobowym 0,13 nie wiem czy to jest ok czy nie a lekarz będzie w poniedziałek chciałbym wiedzieć czy wszystko jest w porządku Pozdrawiam Rafał

Witam, przykro mi, ale tematyka pytania wykracza poza kompetencje wynikające z mej specjalności (jestem urologiem). Proponuje zwrócić się o poradę do urologa dziecięcego lub pediatry. Wg mojej wiedzy w moczu dobowym u dziecka nie powinno być białka. Pozdrawiam RH