Białko w moczu w 34 tygodniu ciąży
Witam jestem w 34 tc , odebrałam wyniki i kwas moczowy wynosi 4,34 mg/dl białko w moczu- śladowy kryształy szczawianu wapnia- nieliczne, czy należy sie tym martwić?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Wynik kwasu moczowego prawidłowy. Śladowa ilość białka w moczu to fizjologia. Wynik jest prawidłowy.
Pozdrawiam.