Kobieta , 24 lata Witam, mam 23 lata. Jestem 13mcy po cc, do 34tyg wszystko było dobrze dopiero pod koniec bialkomocz, nadciśnienie, obrzęki nóg, zagrażająca zamartwica. Dziecko zdrowe, cc bez powikłań. Teraz miesiączka spóźnia się tydzień, test wyszedł negatywny. Czy mimo to mogę być we wczesnej ciąży? Czy w drugiej ciąży może się powtórzyć to co w pierwszej? Czy jest szansa na poród SN gdybym teraz była w ciąży?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Nadciśnienie – Nadciśnienie może wystąpić samoistnie lub też być wynikiem istniejącej innej choroby. Najczęściej dotyka osób, u których wystąpiła nadwaga oraz tych, których członkowie rodziny cierpią na to schorzenie. Wyróżniamy nadciśnienie tętnicze, nadciśnienie płucne, nadciśnienie wrotne lub też nadciśnienie w przebiegu ciąży, tzw.
  • Białkomocz – Białkomocz to obecność dużej ilości białka, a konkretnie albumin, w moczu. Albumina jest głównym białkiem krwi. Podczas prawidłowego filtrowania krwi przez Obrzęk nóg a cukrzyca i nadciśnienie – odpowiada Lek. Łukasz Wroński