Biały bąbel po ekstrakcji zęba

witam, przedwczoraj usunięto mi dwa dolne zęby (6 i 7). Oba po leczeniu kanałowym x lat temu, pani dr rwała 1,5h, zęby rozpadły się i ostatecznie było rwanie z separacją. Twarz bardzo spuchła (podejrzewam, że przez obitą kość) i dopiero dziś byłam w stanie otworzyć buzię i obejrzeć ranę. na miejscu 6 ładny czerwony skrzep, ale w miejscu 7 biały bąbel, jakby miekka tkanka. Czy to normalny proces gojenia czy może zbiera się ropa? Dodam, że przepisano mi antybiotyk (augmentin, gdyż karmię piersią)

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

biały może być również włóknik lub resztki jedzenia
najlepiej wybrać się na kontrolę do lekarza wykonującego zabieg
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Jeśli nie towarzyszą dolegliwości bólowe to prawdopodobnie biały bąbel jest skrzepem przekształcającym się we włóknik ( prawidłowe gojenie ). Jednak nie zaszkodzi udać się na kontrolę do lekarza przeprowadzającego zabieg.