Biały element w dziąśle po ekstrakcji

dzien dobry w wtorek miałem wyrwany ząb i po wyrwaniu zauwazyłem cos takiego twardego i białego w tej dziurze powyrwanym zembie czy czy dziąsło sie zrosnie jak np został kawałek zęmba lub korzenia?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

najpewniej fragment wyrostka jeszcze nie pokryty dziąsłem albo ruchoma część wyrostka do usunięcia - dla pewności należy zgłosić się do lekarza wykonującego zabieg na kontrolę
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinien Pan skontaktować się z lekarzem wykonującym zabieg, gdyż nie widzę obecnego stanu i nie mogę jednoznacznie stwierdzić z czym ma Pan do czynienia. Może to być fragment zęba lub odsłonięta kość.