Biały, gęsty śluz i ból podbrusza a możliwość ciąży

Witam, moj problem to spozniajacy sie okres juz o tydzien. przez jakies 3 dni odczuwalam od czasu do czasu bol jaki zawsze czuje przed okresem. dodam,ze uprawialam z chlopakiem petting ale bylismy ostrozni i nie doszlo do wytrysku. mam rowniez podwyzszona temperature (37 stopni) oraz zauwazylam sluz bialy i gesty na bieliznie. czy moge byc w ciazy?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli podczas pettingu dochodzi do kontaktu preejekulatu bądź spermy z pochwą lub okolica narządów rodnych to istnieje możliwość zajścia w ciążę.