Biały, gęsty śluz po miesiączce

Witam, dziś byłam u ginekologa i wszystko jest w porządku. Wróciłam jednak do domu (jestem 4 dni po miesiaczce która była skąpa) i pojawił mi sie biały gęsty śluz. Co się dzieje? Czy to może być przesunięcie cyklu? Czy po okresie musi wystepowac "suchość pochwy" czy może byc wydzielany śluz mimo że to dni niepłodne (raczej niepłodne)?

Lek. Tomasz Budlewski

Cykl miesiączkowy jest bardzo indywidualny. Więc tego typu objawy mogą wynikać raczej z rozpoczynających się dni płodnych. Więcej można byłoby powiedzieć jeśli podałaby Pani długość cyklu oraz jego regularność.