Biały guzek na gardle powstały podczas przeziębienia

Witam w 1 tygodniu lutego chorowałem na poważne przeiebienie i pojawił mi się biały guzek na gardle , przeziebienie wyleczyłem ale guzek nadal został od kilku dni znów pojawiaja mi się te same objawy co przy przeziebieniu czyli ból ucha ból gardła itp , dodam , że czesto odczuwam takie pieczenie, jakby szczypanie w gardle i nosie , często tez leci mi krew z nosa i mam prawie ciągle zatkany nos jakby coś tam było od jakiegoś roku

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.