Biały język i czerwone krostki z tyłu języka

Witam. Od ponad 3 miesięcy posiadam biały język oraz czerwone krostki z tyłu języka. Miałem robione 2 wymazy z języka - z pierwszego wyszedł gronkowiec złocisty (Staphylococcus Aureus), zostałem przeleczony Kloksacyliną (najbardziej wrażliwy), problem nie zniknął do końca, zrobiłem kolejny wymaz a tym razem nie wyszedł już gronkowiec tylko Candida Albicans ale tylko (liczna flora bakteryjna). Nie wiem co mam dalej z tym zrobić, do jakiego lekarza się udać. zdjecie http://imgur.com/GOTlKBo

Witam,
niestety po przeleczeniu S. aureus antybiotykiem Pana flora bakteryjna w jamie ustnej uległa osłabieniu i w wyniku tego doszło do namnożenia się C. albicans (który występuje w jamie ustnej fizjologicznie, w mniejszych ilościach).
Miejscowe leczenie przeciwgrzybicze byłoby wskazane,
proszę udać się do swojego lekarza POZ.
pozdrawiam