Biały lub przezroczysty śluz z pochwy, który pojawia się co miesiąc

Witam. Mam pewien problem. Z pochwy leci biały czasem przezroczysty śluz. Bez zapachowy. Nie uprawiam stosunków seksualnych. Pojawia on się co miesiąc. Znika tylko na czas okresu i trzy dni przed nim. Co to może być? Mam się tym przejmować?

Wydzielina z pochwy jest zjawiskiem całkowicie normalnym i świadczy o dobrym i zdrowym funkcjonowaniu układu rozrodczego. Nie ma się czym niepokoić. Prawidłowa wydzielina jest w zależności od dnia cyklu przezroczysta i rzadka bądź delikatnie biała/żółtawa i gęsta, ma lekki prawie niewyczuwalny zapach i można ją zaobserwować na bieliźnie. Pozdrawiam!