Biały nalot a pieczenie języka

Witam Podejrzewam u siebie grzybice ogólnoustrojową. Pierwsze objawy jakie zaczęły mnie niepokoić nastąpiły juz dwa lata temu, na języku biały nalot ( białe okręgi), brzydki zapach z ust, pieczenie języką również występowało, obrzmienie jego. Byłam u dentysów i wykluczyli choroby zębów. Byłam wysłana na wymaz z języka. Na którym wyszedł skąpy wzrost Cadndida A. Lekarz powiedział ze to nie świądczy o chorobie. Ale ja czuje sie fatalnie, język w białe plamy, fatalne samopoczucie i osłabienie.

Dzień dobry,

Proszę udać się do dobrego internisty, który zaleci Pani dalszą diagnostykę. Koniecznie trzeba wykonać dodatkowe badania, aby zalecić Pani skuteczne leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz

Dr n. med. Marek Derkacz

konsultacja u periodontologa również jest wskazana
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk