Biały nalot na języku a cytomegalowirusowe zapalenie wątroby

Dzień dobry, po przejściu cytomegalowirusowego zapalenia wątroby (wyniki unormowały się jakiś miesiąc temu) codziennie rano mam biały nalot na języku, a z tyłu w gardle, przy migdałkach, zrobiła mi się biało-żółta krostka. Czy powinienem iść z tym do lekarza? Na razie płuczę jamę ustną Corsodylem i ograniczyłem węglowodany, morfologia krwi jest ok, poza tym, że mam o jednego limfocyta za dużo. Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Tak, ocena zmian jest konieczna u lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.