Biały nalot na języku, częste bóle głowy, częste oddawanie moczu, dużo krost

Witam. Podejrzewam u siebie kandydozę bo mam objawy typowe dla niej takie jak : ciągłe przeziębienia (prawie cały czas jestem przeziębiony), łupież, łuszczyca, świąd w różnych miejscach (prawie wszędzie), biały nalot na języku, częste bóle głowy, częste oddawanie moczu, dużo krost oraz mam problemy z pamięcią, koncentracją, mam lekkie stany lękowe, ciągle jestem przemęczony, nie mam energii, ciągle śpię, no i zmniejszyła się moja siła i wytrzymałość. Co mam robić, jakie badania ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należy zgłosić się do swojego lekarza aby wdrożyć odpowiednie leczenie.